مبل کارول تاجدار

مبل کارول تاجدار

مبل کارول تاجدار لوکس کالا با طراحی مدرن خود، از لحاظ ابعادی و فرم ، مناسب فضای نشیمن خانه های ایرانی می باشد. این محصول شامل مجموعه های 1-1-2-3 نفره است که با خطوط ساده و منحنی برای القای حس آرامش در فضای خانه به سبک ترک طراحی شده است.

از ویژگی های شاخص مبل کارول تاجدار ، الهام از کارهای سلطنتی در طراحی نماهای رنگی و دوخت و دوز ظریف مبل است.

این محصول دارای نشیمن و پشتی مجزا همراه با کوسن های تزیینی 4 عدد 40×40 برای بغل دسته های 2و3نفره و 3عدد 35*50 برای وسط 3 نفره و شکمی تکنفره ها می باشد و این کوسن ها با ویسکوز خالص بال فایپر پر شده است.

در پشتی این سری از مبلمان با بهره گیری از 2 لایه اسفنج 5 سانت(=10 سانت) کیفیت بالا حس راحتی و نرمی بیشتری در هنگام تکیه دادن فراهم شده است .این محصول دارای کف ثابت فنر است و فوم نشیمن HR سرد استفاده شده در آن  با بالاترین کیفیت است که علاوه بر راحتی و کیفیت ، طول عمر بالایی نیز دارد.

استفاده از کلاف مستحکم چوب نراد در بدنه اصلی مبل علاوه بر استحکام ساختاری، وزن مبل را به حداقل رسانده است.

پارچه مازراتی(وارداتی) که در مبل کارول تاجدار استفاده شده ، باعث حفظ زیبایی بصری و همچنین کیفیت می شود و رنگ بندی این مبل بصورت نامحدود می باشید و به سلیقه مشتری قابل انتخاب هست .

در آخر ، اگر به دنبال مبل بسیار زیبا.راحت.پرفروش هستید، لوکس کالا به شما مبل کارول تاجدار را پیشنهاد می کند و می توانید این محصول را بدون واسطه به صورت مستقیم از تولید به مصرف(با قیمت مناسب ) همراه با ضمانت معتبر لوکس کالا ، خریداری نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *